• Головна
  • Ліонель Мессі дебютував за клуб MLS "Інтер Маямі"
14:00, 22 липня 2023 р.

Ліонель Мессі дебютував за клуб MLS "Інтер Маямі"

Чемпіон світу Ліонель Мессі організував для себе дебют мрії у складі американського "Інтер Маямі". Мессі оформив переможний м'яч проти мексиканського "Крус Асуля" в Кубку ліг.

На початку другого тайму аргентинець з'явився на полі. На цей момент "чаплі" вели в рахунку. Гол у роздягальню оформив фланговий виконавець Тейлор, який хрестоматійно змістився від лівого краю ближче до центру та влучно пробив у дальній кут.

Проте на 65-й хвилині мексиканський гранд відігрався. Допомагає стандарт, тобто малювати з нижнього кута. Це Антуна отримав низовий пас у штрафному, розвернувся та сильно пробив і "пройшов" воротаря.

Схоже, гра йде до нічиєї. Однак у арбітражний додатковий час за справу взявся Мессі. Флоридці заробили штрафний перед півколом штрафного майданчика. Семиразовий володар "Золотого м'яча" спритно відправив м'яч у дев'ятку воріт  "Крус Асуля" - підсумковий 2:1!

Український гравець Сергій Кривцов вийшов у складі "Інтер Майамі". Досвідчений захисник відіграв усі 90 хвилин. Його партнером по центральній зоні був канадець Міллер, якого згодом змінив швед Макві.