• Главная
  • Як вибрати промислову швейну машину
Новости компаний
12:58, 2 ноября 2020 г.

Як вибрати промислову швейну машину

Новости компаний

Варто задуматися про покупку промислової швейної машини, якщо:

- Чи відчуваєте, що ви доросли до більшої продуктивності (побутова вже не задовольняє потреби, потрібна велика надійність і швидкість роботи.)

- Чи відчуваєте різницю якості строчки побутової та промислової швейної машини.

- Для ваших завдань важливий розмір робочої зони.

Пройшовши за посиланням https://sm-ua.com/promislov-shveyn-mashini, ви зможете дуже вигідно придбати надійні промислові швейні машини!

Конструкція промислової швейної машини

- Голова (сама машина)

- Двигун будь-якої промислової машини має інший принцип роботи, ніж у побутової швейної машини.

Фрикційний двигун - швидкість двигуна постійна, регулюється в процесі шиття натисканням на педаль приводу. Споживає багато електроенергії, працює дуже шумно і з відчутною вібрацією.

Серводвигун - позиціонується як енергозберігаючий, безшумний двигун. Споживає енергії в середньому на 60% менше, ніж його попередник фрикційний. Має набагато нижчий рівень шуму і вібрації. Також серводвигун відрізняється плавністю старту машини і функцією установки хв/макс. кількості оборотів.

Прямий привід - з енергозберігаючим серводвигуном, в якому блок управління і вимикач харчування вбудовані в голову машини.

- Стіл.

Радимо звертати увагу на габарити і матеріал з якого виготовлена ​​стільниця, також додатковим бонусом стане наявність розмітки. Якщо є обмеженість в коштах, то можна розглядати б/у, так як цілісність стільниці можна оцінити неозброєним оком.

Технології та розробки не стоять на місці, сьогодні промислова швейна техніка стала розумніші, менш гучною і витратною в плані споживання електроенергії. Також машини з прямим приводом часто володіють додатковими функціями - наявністю підсвічування, індикаторів, заправника нитки, програмованими функціями позиціонування голки і багато іншого. Чи потрібно це все? Однозначно сказати складно, але все це дуже-дуже приємні бонуси, які роблять роботу з технікою приємнішою, простішою і швидшою.

Чим побутове швейне обладнання відрізняється від промислового?

1. Терміни експлуатації і навантаження. Промислові машини своєї міцною конструкцією і потужністю електроприводу розраховані на великі і систематичні навантаження.

2. Швидкість. Легко розвивають швидкість, мають швидкий старт. Максимальна швидкість залежить від моделі, але в рази вище здібностей побутових машин.

3. Вузьконаправленість. Промислова машина має одну чітку задачу. Похвалитися великою кількістю операцією як побутова швейна машина вона не може, але робить свою роботу на відмінно.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...