![](https://s.5632.com.ua/section/logo/upload/pers/99/logo.png?20240727)
Протягом літа на Дніпропетровщині працювали 790 пришкільних таборів
![Протягом літа на Дніпропетровщині працювали 790 пришкільних таборів Протягом літа на Дніпропетровщині працювали 790 пришкільних таборів](/dist-assets/images/cap.jpg)
Протягом літніх канікул при школах області діяли дитячі табори. За чотири зміни у них відпочили понад 72 тис. дітей. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.
«Відпочинок у пришкільному таборі був насичений різноманітними активними іграми та розвагами. А ще – там працювали мовні групи, спортивні секції та гуртки. Протягом літа цікаво і з користю в таких таборах провели час більш ніж 72 тис. маленьких мешканців Дніпропетровщини», – розповіли в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.
Загалом на Дніпропетровщині працювали 790 пришкільних таборів.
Найбільше їх було у Дніпрі, Кривому Розі, Кам’янському, Павлограді, Нікополі, Новомосковську, а також у Криворізькому, Магдалинівському, Новомосковському, Солонянському районах.
Протягом літа до пришкільних таборів дітей підвозили 260 шкільних автобусів.