Павлоградські рятувальники посіли друге місце в обласних змаганнях

Павлоградські рятувальники посіли друге місце в обласних змаганнях

16 серпня на базі навчально-спортивного комплексу 10 державної пожежно-рятувальної частини 3-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області серед рятувальників області відбулися змагання з пожежно-прикладного спорту.

Павлоградські рятувальники посіли друге місце в обласних змаганнях, фото-1

Чемпіонат Дніпропетровської області з пожежно-прикладного спорту проводиться з метою, перш за все, для набуття досвіду з питань пожежно-рятувальної справи серед рятувальників (спортсменів), підвищення рівня майстерності спортсменів і визначення переможців, підвищення боєздатності підрозділів, відбору спортсменів до складу збірної команди Дніпропетровської області з пожежно-прикладного спорту для участі в республіканських та міжнародних змаганнях.

Про це повідомили в ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Павлоградські рятувальники посіли друге місце в обласних змаганнях, фото-2

У змаганнях взяли участь 14 команд – представників пожежно-рятувальних підрозділів, підпорядкованих Головному управлінню. Головним суддею змагань був заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації полковник служби цивільного захисту Олександр Шевченко.

До складу кожної з команд допущені не більше ніж один спортсмен, який входить до складу збірної команди Дніпропетровської області з пожежно-прикладного спорту. Результати спортсменів йдуть в залік команди, але не враховуються при визначенні переможців та призерів в особистих видах змагань. Кожну команду представляли керівники їх підрозділів.

Павлоградські рятувальники посіли друге місце в обласних змаганнях, фото-3 Павлоградські рятувальники посіли друге місце в обласних змаганнях, фото-4

Змагання проходили в 4 етапи: підйом по штурмовій драбині в четвертий поверх навчальної башти, подолання 100-метрової смуги з перешкодами, встановлення висувної драбини та підйом по ній на третій поверх навчальної башти, пожежна естафета та оперативне розгортання. Кожен з етапів імітує виконання оперативної роботи рятувальника на місці пожежі чи іншої надзвичайної події, зокрема, — швидке подолання відстані до осередку події та гасіння пожежі.

Павлоградські рятувальники посіли друге місце в обласних змаганнях, фото-5 Павлоградські рятувальники посіли друге місце в обласних змаганнях, фото-6

Призові загальнокомандні місця розподілилися наступним чином: третє місце посіла команда 3 ДПРЗ м. Кривий Ріг, друге — команда 6 ДПРЗ м. Павлоград, перше місце виборола команда 8 ДПРЗ м. Дніпро.

Павлоградські рятувальники посіли друге місце в обласних змаганнях, фото-7

Усіх призерів було нагороджено грамотами та медалями, а команди, що вибороли перші місця в загальнокомандному заліку, — ще й кубками.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии