• Главная
  • У Павлоградському районі поки що не зафіксовано жодного випадку виникнення африканської чуми свиней
08:03, 7 августа 2019 г.

У Павлоградському районі поки що не зафіксовано жодного випадку виникнення африканської чуми свиней

У Павлоградському районі поки що не зафіксовано жодного випадку виникнення африканської чуми свиней

З початку 2019 року в Україні зареєстровано 35 випадків захворювання свиней на АЧС (африканська чума свиней), з них 24 - домашні, 8 - дикі свині, 3 - інфіковані об’єкти, з них 8 випадків зареєстровані в липні. Про це повідомив голова Павлоградської райдержадміністрації Святослав Максимчук.

На даний час в господарствах різної форми власності на території Павлоградського району утримується близько 13 тис. голів свиней. За 7 місяців 2019 року, відповідно до звіту Павлоградської районної державної лікарні ветеринарної медицини, проведено щеплення тварин проти класичної чуми – усього 13,450 голів. Вакциною проти класичної чуми лікарня ветеринарної медицини забезпечена в повному обсязі. Проводиться робота по забезпеченню районної лікарні необхідними засобами та інструментами для проведення заходів з недопущення та ліквідації АЧС.

У випадку захворювання чи загибелі тварин, мешканців Павлоградського району просять негайно звертатися до спеціалістів Павлоградської районної державної лікарні ветеринарної медицини, де організоване цілодобове чергування лікарів ветеринарної медицини.За неофіційними даними, спалах африканської чуми зареєстровано в сусідньому Новомосковському районі біля населених пунктів Знаменівка та Орлівщина.

Довідка: Африканська чума свиней (АЧС) – контагіозна вірусна геморагічна хвороба, на яку хворіють свійські й дикі свині незалежно від породи і віку. Загрозу здоров’ю людей ця хвороба не несе. Основна небезпека – це великі економічні збитки від вилучення та умертвіння всіх свиней та заборони вивезення продуктів рослинництва, кормів та інших вантажів з небезпечного пункту.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...