• Главная
  • У Павлограді наклали арешт на 9 квартир через борги за тепло
12:10, 16 апреля 2019 г.

У Павлограді наклали арешт на 9 квартир через борги за тепло

У Павлограді наклали арешт на 9 квартир через борги за тепло

Мешканці ОСББ Павлограда на сьогодні мають борг за теплопостачання 104 млн грн. А борги усіх мешканців Павлограда за всі опалювальні періоди становлять 170 млн гривень. Така ситуація ставить під загрозу початок наступного опалювального сезону. Про це розповів міський голова під час прес-конференції.

 «На жаль, вищевказана ситуація потребує суттєвого посилення тиску на мешканців, які мають заборгованість, а саме: заборона виїзду за кордон, накладення арештів та розшук рухомого та нерухомого майна», – сказав міський голова.

 Він додав, що юридичною службою КП «Павлоградтеплоенерго» з початку цього року, і станом на 1 квітня, подано позовів до суду на загальну суму 500 тисяч гривень про стягнення боргів з мешканців Павлограда. До виконавчої служби, з метою примусового стягнення заборгованості, направлено судових рішень на 1,7 млн гривень.

 Виконавчою службою вже накладено арешти на 9 квартир та 13 транспортних засобів, власники яких накопичують борги за тепло. Відносно 20 боржників розглядається питання про обмеження виїзду за кордон.

 Угод про реструктуризацію заборгованості павлоградці уклали на 33 млн гривень

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...