![](https://s.5632.com.ua/section/logo/upload/pers/99/logo.png?20240727)
З початку року у Павлограді виконали будівельні роботи майже на 200 млн грн
![З початку року у Павлограді виконали будівельні роботи майже на 200... З початку року у Павлограді виконали будівельні роботи майже на 200 млн грн](/dist-assets/images/cap.jpg)
За перші місяці 2019 року у Павлограді на проведення будівельних робіт витратили 189 млн 163 тис. грн. Це складає 9,5% загальної вартості робіт по Дніпропетровській області.
Головне управління статистики повідомило, що у січні–лютому 2019 року обсяг виробленої будівельної продукції підприємствами області становив 1 млрд 985 млн 500 тис. грн. Такі дані були складені на підставі державного спостереження "Основні економічні показники короткострокової статистики будівництва".
Примітка: обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) – це вартість будівельних, монтажних та інших робіт, що виконуються під час нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального та поточного ремонту будівель, споруд, технічного переоснащення підприємств.