Павлоградці заборгували за комуналку понад 200 млн грн

Павлоградці заборгували за комуналку понад 200 млн грн

Зростає заборгованість за спожиті енергоносії споживачів за послуги водо-, теплопостачання, утримання житлового фонду. Політика цін та тарифів стала непосильним тягарем для населення, що в свою чергу призводить до збитковості комунальних підприємств, так вважають в мерії Павлограда.

Станом на 1 березня 2019 року борги мешканців міста за енергоносії та комунальні послуги складають трохи більше 205 млн грн, включаючи борги минулих років.

Найбільше павлоградці заборгували за тепло – 160 млн гривень. За послуги водопостачання та водовідведення борги становлять 31,5 млн  грн. Підприємствам «Павлограджитлосервіс» та  «К-П-1» павлоградці винні 16 млн 200 тисяч гривень.

Нагадаємо, на одній з апаратних нарад мер Павлограда висловлював думку, що бажає залучати колекторські фірми для того, аби ті допомагали «вибивати» комунальні борги містян. Однак, поки що, далі бажань справа не пішла.

На сьогодні юристи комунальних підприємств Павлограда проводять роз’яснювальну роботи з боржниками. А якщо результатів це не дає, то звертаються до суду з метою примусового стягнення боргів.

При наявності рішення суду, яке набрало юридичної сили, і якщо боржники добровільно не сплачують борги, за справу береться Державна виконавча служба. В їх компетенції накладати арешти на рахунки та майно боржників. А в декотрих випадках відбувається й опис майна (автомобілів, квартир) та їх реалізація та торгах. А гроші виручені з продажу йдуть на покриття заборгованості.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии