• Головна
  • Одразу 3 структури Павлограда надаватимуть адмінпослуги за допомогою «Мобільного офісу»
17:21, 20 березня 2019 р.

Одразу 3 структури Павлограда надаватимуть адмінпослуги за допомогою «Мобільного офісу»

Одразу 3 структури Павлограда надаватимуть адмінпослуги за допомогою «Мобільного офісу»

«Мобільний офіс» – це набір програмного забезпечення та обладнання для оеративного надання соціальних та адміністративних послуг павлоградцям, які за станом здоров’я не можуть самостійно пересуватись.

Виконавчий комітет Павлоградської міської ради розробив Порядок, згідно з яким спільно використовувати «Мобільний офіс» будуть три структури міста: управління соцзахисту населення, Центр надання адміністративних послуг та Міський інформаційно-розрахунковий аналітичний центр (Єдине вікно).

Різноманітні послуги громадянам можуть надаватись й поза межами зазначених структур. Скористатись послугами «Мобільного офісу» мають право осіби з інвалідністю 1, 2 групи та люди похилого віку, які за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись. Також – павлоградці, які не пересуваються та перебувають на стаціонарному лікуванні у медичних закладах Павлограда.

До послуг, що надаються в рамках «Мобільного офісу» відносяться, наприклад, оформлення субсидії, соціальних виплат, оформлення паспорта або змін до нього, видача довідок про реєстрацію, про склад сім’ї з місця реєстрації тощо.

Послуга віддаленого робочого місця з використанням кейсу «Мобільний офіс» здійснюється щосереди кожного місяця. Соціальні/адміністративні послуги з використанням кейсу «Мобільний Офіс» надаються безкоштовно. Подати заявку на виїзне обслуговування можна за телефоном чи електронною поштою відповідної структури.

Мобільний офіс компактний. У невеликому металевому кейсі – ноутбук, портативні сканер та принтер, 3G USB модем для доступу до Інтернету, акумулятор та веб-камера.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...