Павлоградців запрошують на «Том Сойєр Fest»

Незабаром в Павлограді вже вдруге пройде благодійний арт-фестиваль соціального мистецтва «Том Сойєр Fest». Його основна мета – згуртування громади міста навколо добрих справ, створення своєрідного майданчика для спілкування активних людей та організація спільної роботи для загального блага, покращення життя в рідному місті.

Організаторами фестивалю є: ЦІР «Персона», БФ «Турбота», КП «Затишне місто».

Фестиваль проходитиме 13 квітня з 10 до 14 години в парку ім. 1 Травня.

«Том Сойєр Fest» є унікальною масштабною ініціативою містян, котра об'єднує представників різних громадських організацій, державних установ, підприємців, людей з інвалідністю, студентів, молодь шкільного віку, родини.

«У 2018 році до нас приєдналося понад 100 павлоградців з активною громадянською позицією та продемонстрували любов до рідного міста. Внесок кожного громадянина в розвиток Павлограда є безцінним і він може бути різним: від безпосередньої участі в прибиранні території до спонсорської допомоги. Майбутнє Павлограда в наших руках! Тільки від нас залежить, яке місто ми передамо нашим нащадкам, який приклад будуть бачити наші діти! Наша мета: перетворити загальноміську толоку, в масштабне свято, де можна зустріти усіх, де #ВсіСвої ! Показати на власному прикладі, що зміни може робити кожен! Надати можливість людям бути корисними та цінними, незалежно від соціального статусу, мови спілкування та віку», - кажуть організатори.

Вони також просять учасників заповнити анкету для планування роботи та кількості інвентарю за посиланням.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии