![](https://s.5632.com.ua/section/logo/upload/pers/99/logo.png?20240727)
14:39, 5 лютого 2018 р.
Павлоградські кікбоксери завоювали чергові «золоті» нагороди
Павлоградські спортсмени вдало показали себе на чемпіонаті України з кікбоксингу і знову повертаються додому із «золотими» медалями. Про це журналісту радіо «Самара» розповів тренер СОК «Центр» Володимир Єрьомін.
З 2 по 4 лютого у Хмельницькому проходив чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед ДЮСШ та спортивних клубів, у якому взяли участь понад 600 спортсменів із майже всіх областей України.
Павлоград представляли четверо спортсменів. Всі вони за підсумками змагань вибороли перші місця у категорії К-1. «Золото» в активі Олександра Гошева, Данила Пєтіна, Богдана Ситника та Данила Матяша.
![Павлоградські кікбоксери завоювали чергові «золоті» нагороди, фото-1 Павлоградські кікбоксери завоювали чергові «золоті» нагороди, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Дніпропетровська філія "Газмережі" пропонує широкий спектр послуг споживачам газу Павлограда
Новини компаній
09:00
25 липня
18:00
24 липня
Оголошення
12:05, 18 липня
13:12, 13 липня
10:35, 22 липня
20:00, 22 липня
8
live comments feed...