• Главная
  • Уряд звільнив студентів-медиків від обов’язкового відпрацювання
15:24, 3 июня 2017 г.

Уряд звільнив студентів-медиків від обов’язкового відпрацювання

Кабінет Міністрів України прийняв постанову, яка остаточно скасувала обов'язкове працевлаштування студентів-медиків. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду 31 травня.

Про це повідомляється на Урядовому порталі.

Як пояснила Міністр освіти і науки Україні Лілія Гриневич, обов'язкове працевлаштування для решти студентів було скасовано ще минулого року, однак саме працевлаштування студентів-медиків залишили у зв'язку з позицією профільних установ. Тепер й студенти-медики можуть розпоряджатися собою після випуску та реалізувати своє конституційне право на вільний вибір місця подальшої роботи.

Раніше Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» щодо працевлаштування випускників» було скасовано норми щодо обов’язковості працевлаштування випускників вищих навчальних закладів.

Нагадаємо, що раніше студенти, які навчалися за державним замовленням, повинні були відпрацювати три роки на тому підприємстві, куди їх направив навчальний заклад за розподілом. У випадку, якщо випускник не мав бажання працювати, йому надавалося право відшкодувати гроші за навчання. Відпрацювання контролювалося фінансовою інспекцією.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Украина #медики #студенты
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...