• Головна
  • Чому не можна вилікуватись вдома так, як це можна зробити у стаціонарі: ТОП-3 причини не ігнорувати рекомендацію лікаря
Новини компаній
11:57, 16 січня 2023 р.

Чому не можна вилікуватись вдома так, як це можна зробити у стаціонарі: ТОП-3 причини не ігнорувати рекомендацію лікаря

Новини компаній

Інноваційні медичні практики все більше уваги приділяють лікуванню вдома, оскільки медичний заклад і стаціонар можна замінити спеціальними і простими ін’єкціями. А необхідне діагностування – відповідними приладами, які можна застосовувати у домашніх умовах без спеціальних знань. Однак не завжди вдається зробити саме так і обійтись без лікарняної палати і цілодобового моніторингу стану здоров’я.

Медичний центр «Імпульс» має інфраструктуру, яка дозволить відновити здоров’я людини навіть у найскладніших станах. Це може бути як хронічна хвороба, так і стан, який є тимчасовим, але вимагає стаціонарного лікування внаслідок імовірних ускладнень, загострення та важливість оперативного реагування на стан пацієнта.

Чому не можна вилікуватись вдома так, як це можна зробити у стаціонарі: ТОП-3 причини не ігнорувати рекомендацію лікаря, фото-1

Проте повернемось до теми нашої розмови. І коротко вкажемо причини, чому не варто «пересиджувати» хворобливий стан вдома і грати у «рулетку» із власним здоров’ям.

Кризовий стан, який може настати без видимих ознак

Чимало негативних рішень, пов’язаних із спробами лікуватись вдома або не відвідувати стаціонарні лікувальні заклади, пов’язано із звичками:

  • людина раніше не мала тісного спілкування із лікарями і вдає, що почувається добре без втручання професійних лікарів та молодшого медперсоналу;
  • упередженість щодо можливості «пересилити» хворобу, ігноруючи її загрозливі симптоми;
  • очікування що за хвилину, годину чи день стане краще.

Така поведінка особливо небезпечна, якщо лікар попередньо встановив причину хвороби і призначив профілактичні чи термінові терапевтичні заходи. Особливо небезпечно поєднувати таке лікування вдома із напруженням, роботою, навантаженнями – звичним ритмом життя. Таке ігнорування настанов лікаря і необхідність перебування під контролем спеціалістів із моніторингом стану, може завершитись погіршенням стану, а у гіршому випадку – перебуванням у реанімаційному відділенні із негативним діагнозом.

Не можна відчувати хворобу самому: людина завжди зменшує ризики

Відома формула про те, що навіть найкращому лікареві не треба братися за відновлення здоров’я рідної людини – правильна історія. Це пов’язано із тим, що людина схильна недооцінювати або навпаки суб’єктивно переоцінювати ризики для здоров’я, якщо це стосується його особисто. Саме тому досвід говорить про важливість відстороненого і якісного аналізу стану та визначення реальних шляхів поліпшення здоров’я, пошуку причини проблем і призначення збалансованого напрямку лікування.

Досвід і якість роботи

І остання порада і застереження. Стаціонар – це завжди досвід лікарів і медичних працівників молодшого складу. Яким би не був «досвідченим» пацієнт, він не може знати того, що знають та вміють професіонали. Саме тому не варто ризикувати і краще покластися на досвід та якість роботи лікарського складу професійних медичних центрів та їх співробітників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...