
08:11, 29 жовтня 2022 р.
На Нікопольщині в результаті обстрілів отримав поранення 39-річний чоловік

Окупанти вдарили по Нікополю, внаслідок чого поранення дістав чоловік 1983 року народження. Його шпиталізували в стані середньої тяжкості.
В місті понівечено з десяток житлових будинків і господарських споруд, газогін, електромережі. Обстрілом також пошкоджено підприємства, шиномонтаж, готель, магазини, заправку. На АЗС одну будівлю знищено.
Також окупаційні війська рф відкрили вогонь по Мирівській та Марганецькій громадам. Люди неушкоджені.
В інших районах області ніч минула без надзвичайних ситуацій. Показники радіаційного фону – в нормі.




Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Дніпропетровська філія "Газмережі": електронні рахунки за розподіл газу у грудні вже доступні в особистих кабінетах споживачів
Новини компаній
11:00
10 грудня
Безпека під контролем: Дніпропетровська філія "Газмережі" нагадує про правильне використання газу у побуті
Новини компаній
11:00
8 грудня
16:16
6 грудня
ТОП новини
Оголошення
12:46, 9 грудня
20:50, 7 грудня
97
09:10, 8 грудня
09:10, 8 грудня
12:46, 9 грудня