• Головна
  • У Дніпропетровській області створять дружини юних рятувальників
14:58, 22 вересня 2022 р.

У Дніпропетровській області створять дружини юних рятувальників

У Дніпропетровській області створять дружини юних рятувальників

Сьогодні відбулося підписання меморандуму Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області та Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Дніпропетровської області щодо створення та функціонування дружин юних рятувальників-пожежних в закладах освіти області.

Меморандум визначає необхідність створення дієвого механізму взаємодії з питань забезпечення безпечної життєдіяльності здобувачів освіти, формування навичок з дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях різного виду, здорового способу життя, заняття спортом та виховання у дітей мужності, благородства, фізичної загартованості та пожежно-технічної професійної орієнтації.

Рятувальники взяли на себе зобов’язання щодо надання методичної допомоги, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи стосовно функціонування дружин юних рятувальників-пожежних в закладах освіти та навчання дітей правилам безпечної поведінки, формування у молоді поваги до професії рятувальник.

Службоці ДСНС сподіваються, що підростаюче покоління, незважаючи на війну, матиме можливість стати різносторонніми особистостями та чітко знатиме, як не допустити надзвичайних подій та як діяти у разі їх виникнення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...