
07:38, 12 вересня 2022 р.
Дніпропетровщина провела ніч під обстрілами

Протягом ночі 12 вересня росіяни обстрілювали Криворізький та Нікопольський райони. Ворог продовжує нищити будинки, адміністративні будівлі та об'єкти інфраструктури.
В Нікопольському районі обстріляли три громади: Нікопольську, Марганецьку та Червоногригорівську. Обійшлося без загиблих та поранених. Пошкоджені приватні будинки, ліцей та електромережі. Масштаби руйнацій уточнюються.
У Криворізькому районі ворог завдав удару по Зеленодольській громаді. Понівечені будинки та газогін. Люди не постраждали.
В інших районах області ніч минула спокійно.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:14
14 червня
Де за кордоном можна купити квартиру як у Павлограді
Новини компаній
15:00
11 червня
15:02
10 червня
Оголошення
16:45, 16 червня
12:18, 19 червня
09:24, 12 червня
10:57, 17 червня