• Головна
  • «Пропозиція» у Павлограді: «Ви повинні розуміти, куди йдуть ваші гроші!»
13:10, 22 жовтня 2020 р.

«Пропозиція» у Павлограді: «Ви повинні розуміти, куди йдуть ваші гроші!»

У Дніпропетровській області політична партія «Пропозиція» - це лідери місцевого самоврядування, які підтримують реальну децентралізацію. Загалом головний критерій для «Пропозиції» - не вік, не територіальна прив’язка і навіть не політичне минуле. Головне, аби людина могла показати, що вона зробила, і щоб цінності і моральні принципи виявляла не у деклараціях, а на ділі. Найчастіше це люди з досвідом і «професійними шрамами». Це люди, які вчилися не на чужих, а на своїх помилках – тим вони цінніші.

У суспільстві склався такий стереотип: населений пункт, де є шахти та підприємства, - повинен жити без проблем. Реальність інша. Все частіше ми чуємо про протестні настрої працівників павлоградських підприємств. Молодь не йде працювати на шахти, а виїздить на заробітки за кордон.

«Партія «Пропозиція» – це партія тих, кому важлива доля як великих промислових центрів,так і невеликих населених пунктів. Це партія мерів, людей слова, а не олігархів. У програмі «Пропозиції» задекларовано вибудовування влади знизу вгору, а головна рушійна сила – це місцеве самоврядування. Жителі Павлограда багато чули обіцянок, але мало бачили дій. Наша політична сила – це не опозиція, а команда, яка може домовлятися і представляти інтереси громад на рівні області та країни. Ви повинні розуміти, куди йдуть гроші громади і яким буде майбутнє нашого міста. Тому ми об’єднуємо професіоналів, які готові щось робити! Ви можете побачити на прикладі Дніпра ефективні зміни та прогрес»,– зазначив депутат міської ради, кандидат на посаду міського голови Павлограда від політичної партії «Пропозиція» Олександр Батурінець.

Він наголосив, що «Пропозиція» — демократична партія, у якій немає ручного управління. У політсили горизонтальна структура, за якої всі члени мають право голосу і в кожного регіонального представництва є право вето. У партії немає такого, що всі сліпо виконують волю лідера.

Тому саме з такою політичною силою реально подолати головні проблеми Павлограда: дороги, неналагоджену інфраструктуру і жахливу екологічну ситуацію. Працівникам підприємств треба повернути реальний соціальний захист. Для цього потрібно направляти кошти на потреби громади.

Перезавантаження Дніпропетровщини

Очолює обласну команду «Пропозиція» Валентин Резніченко, екс-керівник Дніпропетровської облдержадміністрації, якого знають та поважають завдяки реальним справам.

Валентин Резніченко очолював Дніпропетровську облдержадміністрацію близько чотирьох років. Це був дуже непростий період – як для регіону, так і для всієї країни (2015-2019 рр.). Але, на подив експертів, саме в ці роки область розвивалася, мабуть, найбільш швидкими темпами. У селах з'явилися якісні дороги, ними до нових навчальних закладів поїхали нові шкільні автобуси; відремонтовані сільські амбулаторії отримали новітнє обладнання; в найвіддаленіших куточках області відкрилися стадіони, дитячі майданчики, парки і сквери. В обласному центрі була створена одна з найкращих в країні дитячих лікарень - Центр матері та дитини ім. Руднєва. І таких проєктів було не десять, не сотня і навіть не тисяча. А дві тисячі. Саме стільки команда Валентина Резніченка встигла реалізувати в рамках програми «Перезавантаження Дніпропетровщини».

«Все це важливі для регіону проєкти. Але вони дійсно дуже різні. Є масштабні - як обласна лікарня ім. Руднєва, а є умовна сільська дорога довжиною 5 км. Перший реалізовували кілька років, а для другого було достатньо кількох тижнів. Це складний механізм, якому треба було дати рух. Коли ми тільки-но розпочали, то виявили практично «нульовий» банк проєктів. Тобто їх просто не було. Бажання щось зробити у людей було, а проєктів – не було. Приходить голова сільради і просить побудувати школу. І його прохання зрозуміле. Адже по області об'єкти освітньої інфраструктури, в кращому випадку, представлені будівлями 70-80-х рр. минулого сторіччя. А проєкту в нього немає. Тоді цей голова сільради бере з архівів старий проєкт, розроблений ще півстоліття тому, і просто перераховує його за сучасними цінами. Але так побудувати новітній дитячий садок або школу неможна. І справа не тільки у застарілих нормах або невідповідності нинішнім регламентуючим актам. Така установа по функціоналу не відповідатиме запитам сьогоднішніх дітей», - зазначив Валентин Резніченко.

Децентралізації – логічнезавершення

Ключовий меседж «Пропозиції» полягає в необхідності нарощування повноважень місцевого самоврядування. Фактично, говориться про завершення реформи децентралізації. Але чи належним чином вона була реалізована? Це питання потребує відповіді.

«З децентралізацією сьогодні проблема. Ця реформа не завершена. І в неї зараз немає лобістів ані в Кабміні, ані в Офісі Президента. Хоча вона була і залишається базовою реформою, в яку я вірю. Звичайно, її потрібно було завершити. І те, що вона зараз зупинена, по суті, на півдорозі, сильно відкидає нас назад. Ми втрачаємо час.Реформа децентралізації не ідеальна. До неї є безліч питань. Але не все так просто. Наведу приклад. Дивно було б не їхати в Іспанію через те, що не досконально вивчив мову. Зрозуміло, що спочатку людина говоритиме іспанською погано, потім краще, потім взагалі без акценту. Але якщо вона спочатку приїде до Іспанії і вже на місці почне вдосконалювати мову, то процес піде швидше. Адже там середовище, там мовний досвід, там можливість в оточенні носіїв виправляти власні помилки. Аналогічно з децентралізацією. Відразу ідеально не буде. Це цілком нормальний процес, який треба було довести до логічного завершення. А ми ніби зависли в літаку між Іспанією та Україною, так і не вирішивши, вчити нам мову «до» чи «після», - підкреслює Валентин Резніченко.

Досить радитися, пора вирішувати проблему

Десятиліттями над Павлоградом нависла екологічна загроза: катастрофічне забруднення повітря, жахливий стан річки, утилізація твердого ракетного палива. Справжнім головним болем Павлограда є міське звалище, яка постійно горить та отруює жителів міста та навколишніх сіл.

Як вирішується ця проблема? По-смішному. В черговий раз зберуться за круглим столом обговорити питання. Далі справа не піде. І так триває роками. А жителі дихають забрудненим повітрям, хворіють, терплять і просто зачиняють вікна, коли над місто нависає чергова димова завіса.

«Я не хочу, що такий промисловий центр як Павлоград перетворився на місто примару, зону екологічного лиха. У партії «Пропозиція» є програмні ідеї, які допоможуть вирішити у громадах наболілі питання. Серед них – передача на місця екологічного контролю. Те,що було зроблено у Павлограді за останні роки – це лише два реконструйовані парки. І це завдяки децентралізації. Наше місто гідне кращого», - зазначив депутат міської ради, кандидат на посаду міського голови Павлограда від політичної партії «Пропозиція» Олександр Батурінець.

Чи стане Павлоград містом екологічного лиха? Чи довго хтось буде збагачуватися завдяки роботі підприємство-гігантів, економити на очисному обладнанні, а хтось збирати гроші на лікування? Багато що залежить від вибору павлоградців 25 жовтня.

«Наша позиція чітка: усі екологічні податки та збори, розмір яких визначатиме громада, повинні надходити у місцеві бюджети. Громади повинні знати та впливати на екологічні принципи роботи шкідливих підприємств», - наголошує один з засновників політичної партії «Пропозиція», міський голова Дніпра Борис Філатов.

Надати перевагу реальним діям

Політичну партію «Пропозиція» підтримують все більше громадян.Вдвічі приємніше, що це професіонали, яких знають завдяки справам. Вони прийшли до партії не поговорити, а принесли з собою конкретні пропозиції.

«У новій команді мені імпонує прагматизм. Зміцнення місцевого самоврядування відкриє територіям нові можливості. І ці можливості треба втілити в конкретні справи: дороги, амбулаторії, стадіони. Не вистачає завзятого руху вперед. На жаль, розвиток регіону серйозно уповільнився. Не люблю політичних гасел. Надаю перевагу реальним діям.
З 2015 по 2019 рік наша команда з допомогою мешканців регіону втілила у життя більш ніж 2 000 різноманітних проектів. Ми відкрили кілька десятків інноваційних шкіл та майже 60 дитячих садків, реконструювали понад 40 лікарень, відремонтували більш ніж півтисячі доріг. І готові робити це й надалі», - зазначив Валентин Резніченко, екс-голова Дніпропетровської облдержадміністрації, який приєднався до партії “Пропозиція”. Він очолив список партії до обласної ради.

Як бачимо, децентралізація показала свою ефективність у Дніпропетровській області. Але сьогодні процес «децентралізації» влада намагається переписати на свій лад. Допустити цього не можна. Проголосуйте свідомо 25 жовтня!

Валентин Резніченко є найуспішнішим губернатором Дніпропетровщини.
Під час свого перебування на посаді він показав себе одним із найбільш ефективних обласних керівників по всій території України.
Він діяв, як справжній господар, прагнув здобути результат в кожному районі і селищі, покращити життя людей в кожній громаді.
Саме за його керівництва в Дніпропетровській області було реалізовано понад дві тисячі надважливих інфраструктурних та соціальних проєктів!
Так, в Павлограді в 2019 році був запланований капітальний ремонт шкіл - №1, 3 та 9. Роботи повинні були проводитись як ззовні так і з середини. Планувалось осучаснення всіх комунікацій, обладнання, нові меблі. Окрім реконструкції шкіл, оновленню підлягали шкільні стадіони і спортивні майданчики.
Про те, мрії школярів і їхніх батьків не судилось втілитись в життя. Через зміну влади в країні, Резніченко було знято з посади губернатора, а зі зміною керівництва, фінансування проєкту припинено.
Тепер Валентин Резніченко на чолі команди "Пропозиції" йде на вибори, щоб завершити розпочаті і заплановані проєкти та продовжувати реалізовувати нові.
Громада Павлограда може отримати найдіного представника своїх інтересів вже у листопаді цього року, підтримавши Валентина Резніченка.

Реконструкція Павлоградського навчально-виховного комплексу №22, на вулиці Баумана, 61. За багато років експлуатації цей об’єкт жодного разу не був якісно та капітально відремонтований. Дах, вікна, комунікації – все це потребувалозаміни. Валентина Резніченко прийняв рішення, за рахунок коштів обласного бюджету, розпочати роботи у цьому комплексі. Багато було зроблено, ще більше потрібно було зробити. Але Резніченко було звільнено з посади губернатора області, а новим керівництвом фінансування проєкту було припинено. Заплановану реконструкцію так і не було завершено.
Тепер він на чолі команди «Пропозиції» йде на вибори, щоб завершити розпочате та продовжити здійснювати інші проєкти з перетворення кожного міста в Дніпропетровській області.

Команда Пропозиції останні п'ять років працює на благо громади нашої області. Але, нинішня міська влада Павлограда прикривається цими досягненнями і видає їх за свої. За підтримки найуспішнішого губернатора Дніпропетровщини Валентина Резніченко, в Павлограді реконструювали пішохідний міст через річку Вовча. Старий міст за 55 років експлуатації знаходився в жахливому стані і ще одного сезону міг би не витримати. Ми знаємо, наскільки важлива співпраця громад з обласним керівництвом, тому не боїмось взяти відповідальність на себе і пропонуємо павлоградцям підтримати кандидата на посаду міського голови - Олександра Батурінця. Ми гарантуємо, що разом зробимо Павлоград и всю Дніпропетровщину кращими!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...