17:12, 15 октября 2020 г.

Змінювати, а не просто обіцяти

Команда «Пропозиції»у Павлограді. Новий дитячий садок в Богданівці - справа команди Валентина Резніченко, найуспішнішого губернатора Дніпропетровщини! Будівництво сучасного дитсадка в Богданівці було завершено в 2017 році. Для дітлахів за усіма євростандартами створили та облаштували комфортні спальні з новиими меблями, їдальню, просторі ігрові кімнати. Для активного дозвілля на дворі є великий дитячий майданчик. Сьогодні Валентин Резніченко очолює команду Пропозиції Дніпропетровщини для того, аби взяти всю відповідальність за розвиток кожної громади в області!

Павлоград відомий всім як масштабний промисловий центр України. Так склалося, але з кожним роком місто накопичує все нові та нові проблеми. Влада не поспішає їх вирішувати. Мешканці Павлограда часто змушені мовчати про ситуацію у місті. Причин цього безліч: одна з них – побоювання за свої робочі місця.

Реальне самоуправління громад

Саме від громади залежить доля міста. У цьому переконані у новійполітичній партії «Пропозиція», яка виступає за реальне самоуправління, будівництво держави знизу вгору, за розвиток громад та реальну децентралізацію. Жителям міста не треба розповідати, яка нині ситуація у Павлограді та й у всій країні: вони все бачать самі неозброєним оком.

«Пропозиція» – це не партія мерів, не партія олігархів, а нова політична сила, яка з’явилась через системний наступ і тиск на місцеву владу. Партія “Пропозиція” об’єднує людей, за якими стоять реальні справи, а не фейки і спекуляції. У партію входять професіонали, яким нема чого приховувати», - наголошує один з засновників політичної партії «Пропозиція», міський голова Дніпра Борис Філатов.

Команда «Пропозиції» останні п'ять років працює на благо громади нашої області. Але, нинішня міська влада Павлограда прикривається цими досягненнями і видає їх за свої. За підтримки найуспішнішого губернатора Дніпропетровщини Валентина Резніченко, в Павлограді реконструювали пішохідний міст через річку Вовча. Старий міст за 55 років експлуатації знаходився в жахливому стані і ще одного сезону міг би не витримати. Ми знаємо, наскільки важлива співпраця громад з обласним керівництвом, тому не боїмось взяти відповідальність на себе і пропонуємо павлоградцям підтримати кандидата на посаду міського голови - Олександра Батурінця. Ми гарантуємо, що разом зробимо Павлоград и всю Дніпропетровщину кращими!

Нині у Павлограді до команди політичної партії «Пропозиція» долучаються ідейні професіонали, які мають досвід у різних сферах діяльності та знання.

Треба розуміти, куди йдуть гроші громади

У суспільстві склався такий стереотип: населений пункт, де є шахти та підприємства, - повинен жити без проблем. Реальність інша. Все частіше ми чуємо про протестні настрої працівників павлоградських підприємств. Молодь не йде працювати на шахти, а виїздить на заробітки за кордон.

«Партія «Пропозиція» – це партія тих, кому важлива доля як великих промислових центрів,так і невеликих населених пунктів. Це партія мерів, людей слова, а не олігархів. У програмі «Пропозиції» задекларовано вибудовування влади знизу вгору, а головна рушійна сила – це місцеве самоврядування. Жителі Павлограда багато чули обіцянок, але мало бачили дій. Наша політична сила – це не опозиція, а команда, яка може домовлятися і представляти інтереси громад на рівні області та країни. Ви повинні розуміти, куди йдуть гроші громади і яким буде майбутнє нашого міста. Тому ми об’єднуємо професіоналів, які готові щось робити! Ви можете побачити на прикладі Дніпра ефективні зміни та прогрес»,– зазначив депутат міської ради, кандидат на посаду міського голови Павлограда від політичної партії «Пропозиція» Олександр Батурінець.

Він наголосив, що «Пропозиція» — демократична партія, у якій немає ручного управління. У політсили горизонтальна структура, за якої всі члени мають право голосу і в кожного регіонального представництва є право вето. У партії немає такого, що всі сліпо виконують волю лідера.

Команда «Пропозиції» останні п'ять років працює на благо громади нашої області. Відкриття нової сучасної школи роботехніки в Павлограді - справа команди Валентина Резніченко, найуспішнішого губернатора Дніпропетровщини! Сучасну спеціалізовану школу роботехніки в Павлограді відкрито в 2019 році, вона запрацювала на базі Павлоградського міського ліцею. Навчальні класи у школі обладнані всім необхідним для програмування і створення роботів: комплекти деталей і мікросхем, сучасні комп'ютери, лазерний верстат і 3D-принтер. Завдяки роботі Резниченко, у школі юні винахідники можуть змоделювати власного робота й роздрукувати його на 3D-принтері, а також розробити сучасну систему «розумний будинок». Сьогодні Валентин Резніченко очолює команду Пропозиції Дніпропетровщини для того, аби взяти всю відповідальність за розвиток кожної громади в області!

Тому саме з такою політичною силою реально подолати головні проблеми Павлограда: дороги, неналагоджену інфраструктуру і жахливу екологічну ситуацію. Працівникам підприємств треба повернути реальний соціальний захист. Для цього потрібно направляти кошти на потреби громади.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...