• Головна
  • Які ваги треба обрати для торгівлі
Реклама
12:44, 7 травня 2020 р.

Які ваги треба обрати для торгівлі

Реклама
Які ваги треба обрати для торгівлі, фото-1

Людина, що бажає придбати ваги торгові, спочатку вирішує, механічні вони будуть або електронні. Це важливо, адже для виносної вуличної торгівлі електронні ваги можна купувати тільки з акумулятором, бо якщо поруч не буде джерела струму, це у свою чергу підвищує їх вартість. Потім вивчає характеристики вподобаних моделей: похибка вимірювання, діапазон зважування. Не залишає він без уваги й додаткові можливості ваг, виходячи з їх призначення.

Види торгових ваг

Торговельні ваги використовуються для продажів за класичною схемою, тобто через прилавок, а також для магазинів самообслуговування. Якщо ваги будуть встановлені на прилавку і товар зважується продавцем, то дисплей у ваг повинен бути двосторонній, щоб і покупець міг контролювати процес. Сучасні моделі ваг здатні:

  • розраховувати кінцеву вартість товару виходячи з введеної ціни за кілограм;
  • підсумовувати кілька значень вартості й видавати підсумок;
  • запам'ятовувати до 28 найменувань товару на програмованих "гарячих клавішах".

Деякі моделі ваг можуть також створювати звіт по проданому товару (збереження інформації на кінець дня).

Для ваг, встановлених в будь-якому відділі магазину самообслуговування, двосторонній дисплей не потрібен, зате абсолютно необхідна можливість друку етикеток з маркуванням товару для обробки його на касі. Вага, ціна одного кілограма, найменування, підрахована вартість, іноді - терміни зберігання: вся ця інформація вказується разом зі штрихкодом на етикетці вагового продукту.

Не беруть участь в процесі продажу безпосередньо, але необхідні для виконання допоміжної роботи фасувальні ваги, вони ж - рахункові та контрольні. Виходячи з назви, їх застосовують при фасуванні ваговій продукції, а також при зважуванні порційних страв в підприємствах громадського харчування і в вимірі ваги штучних виробів. Це можуть бути намистини в магазині біжутерії, предмети одягу в секонд-хенді або гайки й шурупи в будівельному магазині.

Окремим різновидом фасувальних ваг можна назвати лабораторні прилади. Їх область - високоточне зважування. Вони встановлюються в рецептурних відділах аптек, в ювелірних магазинах, на підприємствах.

Значні характеристики ваг

Чому так важливо знати діапазон навантаження для конкретної моделі ваг? Тому що поза цими межами свідчення терезів можуть бути неправдиві. Найбільші та найменші межі зважування вказані в інструкції. Для лабораторних ваг і для підлогових товарних ці значення будуть різними.

У будь-яких ваг є похибка вимірювання, що відображає точність зважування. У звичайних механічних терезах похибка дорівнює половині ціни поділки і її просто визначити самим. Індикатори електронних ваг мають таку величину, як дискретність d, корелює з похибкою, але не є нею. Чим менше вага товару, тим менша похибка допускається. Всі необхідні цифри й залежності представлені в інструкції до приладу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...