Павлоград залишиться окремою громадою

Павлоград залишиться окремою громадою

4 лютого міський голова Павлограда Анатолій Вершина взяв участь у загальних зборах Дніпропетровського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», які проходили у м. Дніпро. На зборах розглядали питання щодо реалізації адміністративної реформи в Дніпропетровській області.

За результатами обговорень було прийняте рішення підтримати пропозиції учасників загальних зборів щодо перспективного плану формування Дніпропетровської області щодо об'єднання громад. Про це Анатолій Вершина написав на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці.

«Місто Павлоград, згідно з цим планом, залишається окремою громадою. Наразі питання приєднання до міста будь-яких сусідніх громад навіть не розглядається. На мій погляд, це правильно, оскільки наше місто є самодостатнім. Останнім часом у соцмережах та ЗМІ з'являлася інформація щодо ініціатив з боку міста про об'єднання з іншими громадами, але вона неправдива. Хочу ще додати, що будь-які заходи, які будуть проводитися в рамках процесу децентралізації у нашому місті, будуть обов'язково обговорюватися з громадськістю», - повідомив міський голова Павлограда.

Раніше ми писали: "Павлоград став другим містом-учасником конкурсу практик місцевого самоврядування"

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии