• Главная
  • Павлоград став другим містом-учасником конкурсу практик місцевого самоврядування
13:32, 7 декабря 2019 г.

Павлоград став другим містом-учасником конкурсу практик місцевого самоврядування

Павлоград став другим містом-учасником конкурсу практик місцевого самоврядування

Павлоград взяв участь у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування» оголошений Міністерством розвитку громад та територій України разом із Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні», за результатами якого став одним із переможців та зайняв друге місце серед 130 учасників зі всієї України. Про це розповіли на офіційному сайті міста. 

4 грудня поточного року Павлоградський міський голова Анатолій Вершина отримав диплом у номінації «Практика залучення молоді до місцевого економічного розвитку».

В практиці проект з надання гранту на розвиток молодіжного підприємництва за рахунок міського бюджету є першим в регіоні і реалізується відділом розвитку споживчого ринку та підприємництва з 2017 року.

Міська влада особливу увагу приділяє молоді міста і сприяє їй в самореалізації та втіленню в життя їх власних ідей. Завдяки Концепції розвитку молодіжного підприємництва молодь міста має можливість безкоштовно пройти навчання основам бізнесу та отримати грант на розвиток бізнесу.

Раніше ми писали: В Павлограде молодые предприниматели откроют две кофейни

0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Последние новости
Объявления
live comments feed...