• Головна
  • "Ламати - не будувати": павлоградці пошкодили дитячий майданчик та зламали дерево
20:21, 29 листопада 2019 р.

"Ламати - не будувати": павлоградці пошкодили дитячий майданчик та зламали дерево

"Ламати - не будувати": павлоградці пошкодили дитячий майданчик та зламали дерево

Днями до чергового інспектора Муніципальної Варти звернулась голова ОСББ з вул. Заводської. Вона повідомила про те, що напередодні увечері у дворі багатоквартирного будинку кількома особами в стані алкогольного сп`яніння було пошкоджено елементи дитячого майданчика, а також зламано дерево. Про це муніципали повідомили на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

Інспектори Муніципальної Варти оперативно відреагували на звернення, зафіксували факт даного правопорушення та склали відповідний акт.

Також вдалося встановити особу одного з хуліганів. Ним виявився мешканець цього ж будинку, громадянин 1991 року народження. Під час проведення з ним виховної бесіди, логічно пояснити свою поведінку не зміг та заперечував провину у скоєному. Після того, як він почав поводити себе агресивно, була викликана поліція.

Зі слів мешканців будинку, цей порушник вже неодноразово вчиняв подібні дії, в стані алкогольного чи наркотичного сп`яніння.

Раніше ми писали: У мешканця Першотравенська знайшли мисливські рушниці та набої

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...