• Головна
  • У Павлограді опікуються дітьми із особливими потребами
11:23, 28 листопада 2019 р.

У Павлограді опікуються дітьми із особливими потребами

У Павлограді опікуються дітьми із особливими потребами

У Павлограді ще з 26 жовтня 2007 року працює Центр медико-соціальної реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи та іншими фізичними та розумовими вадами. На сьогоднішній день це відділення фізичної реабілітації для дітей консультативно-діагностичного відділення КНП «Павлоградська міська лікарня №1».

З року в рік більше 1000 дітей (в тому числі 15% дітей з обмеженими фізичними можливостями) мають змогу отримати лікувальний масаж, ЛФК, фізіотерапевтичні та теплові процедури. При необхідності проводяться заняття та консультації з логопедом та психологом. Про це повідомила лікар-педіатр відділення фізичної реабілітації для дітей КДВ КНП «Павлоградська міська лікарня №1» Тетяна Нестеренко.

За її словами, за 9 місяців поточного року 66 дітей з обмеженими фізичними можливостями пройшли курс відновного лікування, серед яких 3 дитини віком до одного року та 14 дітей - віком від одного до трьох років.

«У стінах відділення фізичної реабілітації діти міста отримують 2-3 курси відновного лікування. Реабілітаційні заходи дають змогу покращити фізичне здоров'я, підвищити самооцінку, сформувати активну життєву позицію, розвинути самостійність та життєздатність, розширити кругозір, розвинути пам'ять, увагу, значно підвищити мовленнєву активність.

Відділення фізичної реабілітації надає висококваліфіковану консультативну, лікувально-реабілітаційну допомогу дітям віком від 1 місяця до 18 років, які мають органічні та функціональні враження нервової та кістково-м'язової систем», - повідомила Тетяна Нестеренко.

У відділенні проводиться медико-соціальна реабілітація дітей з усіх районів Павлограда.

Раніше ми писали: "Павлоградцям допомагають боротися із залежностями"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...