• Головна
  • Павлоградцям допомагають боротися із залежностями
13:04, 19 листопада 2019 р.

Павлоградцям допомагають боротися із залежностями

Павлоградцям допомагають боротися із залежностями

14 листопада 2019 року у відділенні №2 КЗ «Обласний медичний психіатричний центр з лікування залежностей зі стаціонаром» ДОР» пройшла прес-конференція на тему: «Поради нарколога щодо профілактики тютюнопаління, алкоголізму та наркоманії. Про роботу наркологічного відділення та особливості лікування залежностей». Про це повідомили у відділі охорони здоров’я Павлоградської міської ради.

У заході взяв участь лікар-нарколог відділення Лебедєв Сергій Зіновійович, який розповів про зміни в структурі відділення та про розширення обсягу наркологічної допомоги.

Павлоградцям допомагають боротися із залежностями, фото-1

З 1 вересня 2019 року наркологічний диспансер функціонує як відділення №2 КЗ «Обласний медичний психіатричний центр з лікуванням залежностей зі стаціонаром» ДОР». Ліжковий фонд відділення був збільшений на 15 ліжок і зараз становить 55 ліжок для лікування хворих на алкоголізм та наркоманію. Відділення було створено для надання медичної, психокорекційної, психотерапевтичної та соціальної допомоги хворим з алкогольною та наркотичною залежністю, надання психокорекційної допомоги родичам пацієнтів.

У відділенні здійснюються комплексне лікування, соціально-психологічна, сімейна та трудова реабілітація пацієнтів. Пацієнти стаціонару мають можливість отримати консультативно-діагностичну допомогу, а при необхідності - лікування супутньої соматичної патології із залученням вузьких фахівців. Фахівці відділення постійно впроваджують нові і вдосконалюють існуючі медикаментозні та немедикаментозні методи лікування хворих.

За 9 місяців 2019 року у відділенні №2 КЗ «Обласний медичний психіатричний центр з лікуванням залежностей зі стаціонаром» ДОР» було проліковано 637 пацієнтів, з них: хворих на алкоголізм – 546, з алкогольними психозами – 33, хворих на наркоманію – 70, пройшли стаціонарне обстеження – 21.

Фахівець також розповів детальніше про метод лікування наркозалежності – метадонову замісну терапію. Завдяки цій програмі люди, які вживали наркотики в ін’єкційному вигляді, мають можливість перейти на таблетоване вживання, що значно зменшує ризик передачі ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та гепатиту С. Замісна терапія призводить до зниження рівня злочинності та адаптації наркоманів до соціальних норм. Люди починають працювати, створюють сім'ї, знаходять себе в тих захопленнях, які допомагають їм побачити світ в інших проявах.

Раніше ми писали: "Павлоградских наркоманов поймали на горячем"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...