• Главная
  • Дніпропетровська область знову у лідерах
16:30, 9 августа 2019 г.

Дніпропетровська область знову у лідерах

Дніпропетровська область знову у лідерах

Дніпропетровщина – у ТОП-5 областей за кількістю заяв на безкоштовну професійно-технічну освіту. Вступники подали заяви на навчання коштом регіонального й державного замовлення. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

«Вступна кампанія у виші добігає кінця, натомість прийом документів до закладів професійно-технічної освіти переходить в активну фазу. Попит на профтех пояснюється просто. Тут більше місць для безкоштовного навчання, також можна отримати затребувану на ринку праці професію за порівняно короткий термін», наголосили в департаменті.

У Дніпропетровській області навчатися за кошти регіонального замовлення наразі виявили бажання більш ніж 3 тис. випускників шкіл. Понад півтисячі вступників подали заяви на навчання коштом держзамовлення.

У 2019-му в Україні виділено більш ніж 123 тис. місць, на яких вступники можуть безоплатно отримати професійну освіту. З них понад 109 тис. – регіональне замовлення, 14 тис. – державне.

Загалом навчатися у профтехах уже забажали понад 48 тис. українських вступників. Це майже 40% від прогнозованої кількості. Основний «наплив» традиційно спостерігається в останній місяць літа. Зарахування фінішує у вересні.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...