• Головна
  • Лікарі Дніпропетровщини підвищують кваліфікацію закордоном
17:00, 29 липня 2019 р.

Лікарі Дніпропетровщини підвищують кваліфікацію закордоном

Лікарі Дніпропетровщини підвищують кваліфікацію закордоном

Лікарі України, в тому числі і Дніпропетровської області, навчаються дистанційно на міжнародній платформі Британського медичного журналу. Підвищили свою кваліфікацію майже 300 лікарів Дніпропетровщини. За цим показником регіон увійшов до п’ятірки топових. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА. 

«Навчання на платформі BMJ наближене до реальної клінічної практики.  Інтерфейс зручний, є можливість завантажити у телефон мобільний додаток і повертатися до теми будь-коли. Тривалість та час навчання визначає сам лікар. Якщо рівень власного прогресу не задовольняє, можна проходити матеріал декілька разів», – розповіли в департаменті. 

Користувачам платформи доступні два навчальні ресурси: «Кращі практики BMJ» та «Навчання з BMJ». Перший дозволяє опрацьовувати теми на прикладах конкретних клінічних випадків, другий – вчитися обирати правильну стратегію діагностики та лікування.Кожен модуль містить питання для самооцінки, попередню та повторну оцінку знань.

На вибір медиків – більш ніж 1 тисяча тем. Вони доступні українською та англійською мовами.  

Після навчання лікарі отримують сертифікат BMJ, де зазначено рівень прогресу у вивченні конкретної теми. Крім того, цей документ є підставою для зарахування балів, які кожен лікар набирає протягом року для успішної атестації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...