• Главная
  • Дніпропетровщина святкує День металурга
15:00, 20 июля 2019 г.

Дніпропетровщина святкує День металурга

Дніпропетровщина святкує День металурга

Щорічно, у третю неділю липня, в Україні відзначається День металурга. Дніпропетровщина – потужний індустріальний центр нашої держави, основу якого складає металургійна галузь. За повідомленням Головного управління статистики у Дніпропетровській області, оборот від металургійної діяльності у загальнообласному обсязі реалізованої промислової продукції у січні– травні 2019 р. становив 36,1%, або 74,3 млрд грн.

За підсумками роботи промисловості регіону, у січні–травні 2019 р., порівняно з відповідним періодом 2018 р., у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устаткування, індекс промислової продукції дорівнював 108,8%.

Серед основних товаровиробників галузі є відомі далеко за межами регіону флагмани металургійної галузі: ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”, ПАТ “Дніпровський металургійний комбінат”, ПрАТ “Дніпровський металургійний завод”, ПАТ “Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод”, ТОВ “Металургійний завод “Дніпросталь”, АТ “Нікопольський завод феросплавів”, ТОВ “ДМЗ Комінмет”, ТОВ “Інтерпайп Ніко Тьюб” та інші.

Найвагоміша частка обсягу виробництва продукції галузі сконцентрована на підприємствах міст Кривого Рогу, Кам’янського, Дніпра та Нікополя.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...