• Главная
  • Митцям Дніпропетровщини пропонують взяти участь у міжнародному ярмарку грантів
13:41, 14 июня 2019 г.

Митцям Дніпропетровщини пропонують взяти участь у міжнародному ярмарку грантів

Митцям Дніпропетровщини пропонують взяти участь у міжнародному ярмарку грантів

Митців області запрошують на Другий міжнародний ярмарок грантів у сфері культури. Він пройде 2 липня на НСК «Олімпійський» у Києві. Грантові проекти презентують іноземні партнери із країн Європи і США. Про це повідомили в управлінні культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Міжнародний ярмарок грантів – чудовий майданчик для пошуку потенційних партнерів, фінансової підтримки та обміну досвідом. Діячі культури Дніпропетровщини матимуть можливість поспілкуватися з іноземними організаціями-донорами та дізнатися про актуальні гранти», – розповіли в управлінні культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації.

Серед учасників ярмарку – грантодавців – Представництво Євросоюзу в Україні, проект House of Europe, Посольство США в Україні, Чеський центр у Києві, Французький інститут в Україні. Їхні спікери розкажуть про власні ідеї, під які виділяють гранти. Будуть установлені й стенди з інформацією про різні проекти, за які можуть поборотися українські митці.

Наприклад, на ярмарці презентують програму мобільності. Це короткостроковий грант, який виділяють на зарубіжні подорожі для театралів, скульпторів, діячів у сферах живопису, графіки, фотографії. Переможці гранту зможуть відвідати країни Європи та обмінятися досвідом із іноземними митцями.  

Організатор – Національне бюро програми ЄС “Креативна Європа" в Україні за підтримки Українського культурного фонду.

Участь у ярмарку безкоштовна.

Подати заявку можна до 25 червня.

Подробиці – за е-мейлом [email protected]

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...