• Главная
  • Підприємства Павлограда просять погасити заборгованість за комунальні послуги
10:23, 14 июня 2019 г.

Підприємства Павлограда просять погасити заборгованість за комунальні послуги

Підприємства Павлограда просять погасити заборгованість за комунальні послуги

12 червня  в приміщенні міськвиконкому відбулася нарада з питаннь погашення заборгованості за отримані послуги, надані КП «Павлоградтеплоенерго» та КП «Павлоградводоканал» працівниками підприємств міста.

На нараді наступні розглядалися питання:

— своєчасної оплати за послуги теплопостачаннямешканцями міста для отримання номінації на природнійгаз для початку опалювального сезону 2019-2020 роківдля об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства;

— своєчасної оплати за послуги водопостачання мешканцями міста з метою недопущення відключенняподачі води в літній період;

— укладення договорів по реструктуризації боргів запослуги водопостачання та водовідведення, а, також,теплопостачання для мешканців житлового фонду.

Як стало відомо, заборгованість за природний газ складає 160 млн. грн., для отримання номінації необхідні кошти в сумі 74 млн. грн.

Заборгованість населення перед КП «Павлоградводоканал» складає 39,1 млн. грн. 

Міська влада звертається з проханням до керівників підприємств усіх форм власності активізувати роботу по погашенню заборгованості за отримані комунальні послуги працівниками їхструктурних підрозділів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...