Чи є школи дистанційного навчання в Павлограді? Що може запропонувати учням дистанційна школа?

Чи є школи дистанційного навчання в Павлограді? Що може запропонувати учням дистанційна школа? Хто може навчатися в таких навчальних закладах, чи потрібні якісь спеціальні документи або підстави?

Проблеми освітньої сфери в Україні - це досить чутливе та актуальне питання. До завдань загальноосвітньої школи входить формування у школяра «фундаменту» знань з основних предметів, вміння та бажання вчитися. На жаль, не всі навчальні заклади зможуть похвалитися подібним рівнем. Недостатнє фінансування, мала престижність, нестача професійних кадрів, системні помилки в навчальній програмі - все це б'є по навчальному процесу.

Якщо в столиці можна спробувати знайти приватну гімназію з професійними викладачами, то в регіонах і невеликих містах ситуація складніша. Дистанційне навчання в школі, в цьому випадку, є гарною альтернативою звичним традиційним школам.

Дистанційна школа в Павлограді: що це?

Сама концепція дистанційного навчання для України досить новаторська. Одночасно з цим, практика онлайн шкіл широко застосовується в різних країнах: Канаді, США, Німеччині, Японії, Великобританії і ін. Сучасні технології в сфері комунікації, роблять необов'язковим особисте відвідування занять, учень може отримати всі необхідні відео-лекції, підручники та завдання через інтернет в будь-якій точці світу.

Більш того, можливо організувати навіть виконання вправ і домашніх завдань в інтерактивній формі, а усні відповіді та семінари за допомогою відео чатів. Учні в будь-який час можуть задати викладачеві питання, попросити допомогти з важкою темою і отримати необхідну консультацію, що повністю вирішує питання «відставання». В таких навчальних закладах не буває ситуації, коли учень ще не зрозумів одну тему, але вчитель повинен переходити далі для дотримання «плану».

Відзначимо, що дистанційних шкіл в Україні подібного рівня дуже небагато, але вони вже встигли випустити зі своїх стін не одну сотню учнів з першокласною освітою. Лідером у розвитку дистанційної системи навчання є приватні гімназії, школи, НВК та ліцеї. Маючи незалежне фінансування, вони можуть співпрацювати з кращими педагогами, запрошувати іноземних викладачів мов, сформувати сучасну цифрову навчальну базу.

Серед найбільш перспективних приватних шкіл з дистанційним навчанням в Павлограді важливо відзначити:

  • Дистанційна школа «Оптіма»

Центр «Оптіма» - це сучасна українська дистанційна школа. Її вихованці вже котрий рік демонструють неабиякі результати на ЗНО та олімпіадах. Поєднуючи унікальні навчальні матеріали, сучасні технічні засоби і навчальне середовище, талановитий педагогічний склад, вона змогла практично очолити рейтинг приватних шкіл з дистанційною формою навчання. Крім того, це один з небагатьох проектів, де навчання йде з 1 по 11 клас. «Оптіма» співпрацює із зарубіжними партнерами, пропонує додатково вступити до однієї з канадських чи американських шкіл, де по закінченню, отримати відповідний документ про освіту держ. зразка.

Як вступити:Для зарахування в 1-9 клас потрібно тільки бажання: заяву, фотографія і характеристика (якщо є). А ось для 10-11 класів необхідно надати свідоцтво про освіту. Подати відповідну заяву та документи можна через інтернет.

Документ про закінчення:всі учні проходять обов'язкове ДПА та ЗНО, а випускники отримують документ про освіту державного зразка.

Веб-сайт школи:https://optima.school/

  • Онлайн школа «Проект 977»

«Проект 977» це дніпровський проект дистанційного шкільної освіти, який дає чудову можливість отримати фундаментальні знання, взяти участь в міжнародних програмах для учнів загальноосвітніх закладів. В рамках навчання активно використовується технологія GoogleClassroom, унікальний набір відео лекцій та навчальних матеріалів.

Форма навчання: порожниною дистанційна (віртуальний клас), з 1 по 11 клас.

Хто може навчатися / як подати документи: Вступити в «Проект 977» досить просто, необхідно надати лише заяву батьків.

  • Державні ЗОШ з дистанційною або заочною формою навчання

В останні роки напрямок дистанційного навчання в Україні активно розвивається, у багатьох традиційних навчальних закладів з'являється програма дистанційного навчання. У більшості випадків державна дистанційна програма - це страховка на випадок «карантинного» часу, непогоди, перебоїв з опаленням чи інших подій.

При цьому, існують і повністю дистанційні освітні проекти, в яких така форма відіграє основну, а не допоміжну роль. Серед них можна виділити «Міжнародну Українську Школу» і ЗОШ №328 (м.Київ) з програмою навчання дистанційно для учнів середніх та старших класів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Пока еще никто не оценил
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Культура
10 декабря отметил своё 45-летие со дня основания Павлоградский драматический театр им. Б. Е. Захавы. Основателем и бессменным художественным руководителем является Заслуженный деятель искусств Украины Анатолий Андреевич Рева. Об этом сообщили на официальном сайте Павлоградского городского совета. За это время театром было поставлено более 200 спектаклей, концертных программ, детских спектаклей, здесь состоялось около трех тысяч выступлений, которые посети...
Экология
В течение дня синоптики обещают пасмурную погоду, осадки не прогнозируются. Утром температура воздуха составит +1…+2 градуса, днём будет 2-4 градуса тепла, вечером температура снизится до +1 градуса. Народный календарь: 12 декабря почитается память святого Парамона, который пострадал за веру вместе с другими 370 мучениками в 250 году. На Руси Парамона называли Зимоуказателем, поскольку именно в этот день можно было предсказать погоду на ближайшее время. К...
Красота
Косметолог Марина Соболь, у которой 20 лет практики в этой сфере, начала вести свой видеоблог на Youtube. Её канал называется просто — Марина Соболь, найти его можно по ссылке  или просто в поиске. Марина Соболь ведет приём в салоне «Элит», г. Павлоград, ул. Центральная, 63, тел. 050 23 57 902. «Я работаю в косметологии уже 20 лет, и у меня накопился огромный багаж знаний. Багаж нельзя с собой так долго носить. Очень хочется рассказать людям, что из себя п...
Происшествия
Вечером 10 декабря в полицию позвонил неизвестный и сообщил, что заминирован город Днепр, после чего бросил трубку. Уже на протяжении следующих 10 минут была установлена ​​личность «минёра». Им оказался 28-летний житель Павлограда. Полицейские сектора реагирования патрульной полиции задержали мужчину и доставили его в отдел полиции. Об этом сообщили в ГУНП в Днепропетровской области. У «минёра» изъяли мобильный телефон с сим-картой, с которого поступило со...
Происшествия
Парня, ограбившего зал игровых автоматов в Павлограде, нашли на территории Киевской области. Об этом сообщили в ГУНП в Днепропетровской области. Как установили сотрудники Управления уголовного розыска ГУНП в Днепропетровской области, юноша, находясь в зале игровых автоматов в Павлограде, под угрозой ножа заставил женщину-администратора выдать ему 1 тыс. гривен, а также забрал ее мобильный телефон. По оперативным данным, полицейские установили, что после со...
Общество
9 декабря в Павлоградском исполнительном комитете состоялось заседание Общественного совета, на котором была проведена презентация проекта бюджета города на следующий, 2020 год. Такое мероприятие проводилось в городе впервые по личной инициативе городского головы. Представители общественности могли ознакомиться с проектом бюджета, который представила начальник финансового управления города Раиса Роик, а также задать свои вопросы. Об этом сообщили на официа...
Общество
Сегодня, 11 декабря, на Соборной площади Павлограда начали монтировать новогоднюю ёлку. Сотрудники КП «Уютный город» установили железный каркас, в который будут вставлены около 400 сосен, привезённые в Павлоград из Троицкого лесничества. Торжественное открытие главной ёлки города по традиции состоится в День святого Николая, 19 декабря, в 15:30. Ранее мы писали: "Опубликована программа новогодних и рождественских мероприятий в Павлограде"
Происшествия
10 декабря в 23:40 в Службу спасения «101» поступило сообщение о пожаре в одноэтажном жилом доме на улице Украинской в селе Богдановка Павлоградского района. Об этом сообщили в Главном управлении ГСЧС Украины в Днепропетровской области. Прибыв по указанному адресу, спасатели установили, что возгорание возникло в жилой комнате дома. Огнем были уничтожены вещи домашнего обихода, внутренняя отделка стен и повреждена крыша дома. Общая площадь пожара составила...
Происшествия
Прокуратурой Днепропетровской области оспаривается приговор Павлоградского горрайонного суда из-за мягкости назначенного наказания 52-летнему павлоградцу за совершение уголовного преступления, предусмотренного ч. 2 ст. 15 и ч. 1 ст. 115 УК Украины (завершённое покушение на убийство). Об этом сообщили в прокуратуре Днепропетровской области. По версии следствия, в сентябре 2018 года обвиняемый вместе с потерпевшим и еще двумя приятелями находились у торговог...