• Главная
  • Чи є школи дистанційного навчання в Павлограді? Що може запропонувати учням дистанційна школа?
Новости компаний
11:00, 6 мая 2019 г.

Чи є школи дистанційного навчання в Павлограді? Що може запропонувати учням дистанційна школа?

Новости компаний

Чи є школи дистанційного навчання в Павлограді? Що може запропонувати учням дистанційна школа? Хто може навчатися в таких навчальних закладах, чи потрібні якісь спеціальні документи або підстави?

Проблеми освітньої сфери в Україні - це досить чутливе та актуальне питання. До завдань загальноосвітньої школи входить формування у школяра «фундаменту» знань з основних предметів, вміння та бажання вчитися. На жаль, не всі навчальні заклади зможуть похвалитися подібним рівнем. Недостатнє фінансування, мала престижність, нестача професійних кадрів, системні помилки в навчальній програмі - все це б'є по навчальному процесу.

Якщо в столиці можна спробувати знайти приватну гімназію з професійними викладачами, то в регіонах і невеликих містах ситуація складніша. Дистанційне навчання в школі, в цьому випадку, є гарною альтернативою звичним традиційним школам.

Дистанційна школа в Павлограді: що це?

Сама концепція дистанційного навчання для України досить новаторська. Одночасно з цим, практика онлайн шкіл широко застосовується в різних країнах: Канаді, США, Німеччині, Японії, Великобританії і ін. Сучасні технології в сфері комунікації, роблять необов'язковим особисте відвідування занять, учень може отримати всі необхідні відео-лекції, підручники та завдання через інтернет в будь-якій точці світу.

Більш того, можливо організувати навіть виконання вправ і домашніх завдань в інтерактивній формі, а усні відповіді та семінари за допомогою відео чатів. Учні в будь-який час можуть задати викладачеві питання, попросити допомогти з важкою темою і отримати необхідну консультацію, що повністю вирішує питання «відставання». В таких навчальних закладах не буває ситуації, коли учень ще не зрозумів одну тему, але вчитель повинен переходити далі для дотримання «плану».

Відзначимо, що дистанційних шкіл в Україні подібного рівня дуже небагато, але вони вже встигли випустити зі своїх стін не одну сотню учнів з першокласною освітою. Лідером у розвитку дистанційної системи навчання є приватні гімназії, школи, НВК та ліцеї. Маючи незалежне фінансування, вони можуть співпрацювати з кращими педагогами, запрошувати іноземних викладачів мов, сформувати сучасну цифрову навчальну базу.

Серед найбільш перспективних приватних шкіл з дистанційним навчанням в Павлограді важливо відзначити:

  • Дистанційна школа «Оптіма»

Центр «Оптіма» - це сучасна українська дистанційна школа. Її вихованці вже котрий рік демонструють неабиякі результати на ЗНО та олімпіадах. Поєднуючи унікальні навчальні матеріали, сучасні технічні засоби і навчальне середовище, талановитий педагогічний склад, вона змогла практично очолити рейтинг приватних шкіл з дистанційною формою навчання. Крім того, це один з небагатьох проектів, де навчання йде з 1 по 11 клас. «Оптіма» співпрацює із зарубіжними партнерами, пропонує додатково вступити до однієї з канадських чи американських шкіл, де по закінченню, отримати відповідний документ про освіту держ. зразка.

Як вступити:Для зарахування в 1-9 клас потрібно тільки бажання: заяву, фотографія і характеристика (якщо є). А ось для 10-11 класів необхідно надати свідоцтво про освіту. Подати відповідну заяву та документи можна через інтернет.

Документ про закінчення:всі учні проходять обов'язкове ДПА та ЗНО, а випускники отримують документ про освіту державного зразка.

Веб-сайт школи:https://optima.school/

  • Онлайн школа «Проект 977»

«Проект 977» це дніпровський проект дистанційного шкільної освіти, який дає чудову можливість отримати фундаментальні знання, взяти участь в міжнародних програмах для учнів загальноосвітніх закладів. В рамках навчання активно використовується технологія GoogleClassroom, унікальний набір відео лекцій та навчальних матеріалів.

Форма навчання: порожниною дистанційна (віртуальний клас), з 1 по 11 клас.

Хто може навчатися / як подати документи: Вступити в «Проект 977» досить просто, необхідно надати лише заяву батьків.

  • Державні ЗОШ з дистанційною або заочною формою навчання

В останні роки напрямок дистанційного навчання в Україні активно розвивається, у багатьох традиційних навчальних закладів з'являється програма дистанційного навчання. У більшості випадків державна дистанційна програма - це страховка на випадок «карантинного» часу, непогоди, перебоїв з опаленням чи інших подій.

При цьому, існують і повністю дистанційні освітні проекти, в яких така форма відіграє основну, а не допоміжну роль. Серед них можна виділити «Міжнародну Українську Школу» і ЗОШ №328 (м.Київ) з програмою навчання дистанційно для учнів середніх та старших класів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...