• Главная
  • Павлоградські учні прийняли участь у профорієнтаційному проекті
14:28, 29 апреля 2019 г.

Павлоградські учні прийняли участь у профорієнтаційному проекті

Павлоградські учні прийняли участь у профорієнтаційному проекті

«Хто володіє інформацією, той володіє світом» — нещодавно близько 40 учнів випускних класів Павлоградських загальноосвітніх шкіл долучилися до профорієнтаційного проекту «Професія поряд».

Себе презентували такі навчальні заклади Дніпра: Український Державний Хіміко-технологічний університет; НТУ «Дніпропетровська політехніка», розповіли в Павлоградській райдержадміністрації.

Упродовж зустрічей присутні слухали виступи представників навчальних закладів про умови вступу, матеріальну базу вузів, напрямки навчання, соціальну сферу та можливості активного відпочинку студентів.

Молодь ознайомлено із актуальними та сучасними професіями та спеціальностями, які можна отримати саме в цих ВНЗ.

Учням було детально роз`яснено про особливості вступу до вищів згідно нових правил після закінчення школи, зокрема, щодо вступу до першого курсу за сертифікатами ЗНО.  

Усіх бажаючих запрошено на дні відкритих дверей, що відбудуться найближчим часом, надано відповідні контакти.

Випускників, перш за все, цікавили умови пільгового вступу та можливості подальшого працевлаштування, можливість стажування в інших країнах, особливості отримання стипендії та проживання у гуртожитку. Вони зазначили, що он-лайн технології дійсно дозволяють отримати більше інформації про навчальний заклад та мінімізувати затрати.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...