
17:24, 4 квітня 2019 р.
Мешканці Західного Донбасу здали до поліції мисливську зброю та ножі

З початку проведення місячника добровільної здачі зброї до Павлоградського відділу поліції та підпорядкованих підрозділів здали 4 одиниці гладкоствольної мисливської зброї та 2 ножа.
Про це повідомляють в Павлоградському ВП.
Нагадуємо, громадяни, що добровільно здали в період місячника добровільної здачі зброю, боєприпаси і вибухові матеріали, що зберігаються незаконно, звільняються від кримінальної й адміністративної відповідальності.
Здана газова і гладкоствольна зброя, після відповідної перевірки, буде реєструватися на власників у законному порядку.
Місячник триватиме до 31 квітня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
ТОП новини
Оголошення
10:57, 17 червня
08:54, 15 червня
15:10, 22 червня
25