![](https://s.5632.com.ua/section/logo/upload/pers/99/logo.png?20240727)
Завідуючу господарством тернівського ліцею відсторонили від посади
![Завідуючу господарством тернівського ліцею відсторонили від посади Завідуючу господарством тернівського ліцею відсторонили від посади](/dist-assets/images/cap.jpg)
Завідуючу господарством Тернівського професійного гірничого ліцею відсторонили від посади. Рішення ухвалив Павлоградським міськрайонний суд.
«Як встановило слідство, обвинувачена, внаслідок незаконних дій, здійснила привласнення бюджетних грошових коштів в загальній сумі 76 тис. 348 грн, які нараховувались як заробітна плата робітнику з комплексного обслуговування й ремонту будинків Тернівського професійного гірничого ліцею, за фактично невідпрацьований робочий час» - йдеться в матеріалах справи.
Підозрювану відсторонили від посади до 3 травня 2019 року.
Жінці інкримінують дві статті ККУ: ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм становищем) та ч. 1 ст. 366 (складання та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів).
Згідно ККУ перша карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, а друга - штрафом до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.