У Павлограді планують створити Центр обслуговування закладів освіти

У Павлограді планують створити Центр обслуговування закладів освіти

Комунальна установа «Центр обслуговування закладів освіти» планують створити з метою удосконалення та упорядкування мережі бюджетних установ, економного та раціонального використання бюджетних коштів. Відповідне Рішення депутати Павлоградської міської ради повинні прийняти на 49 сесії.

Згідно зі Статутом, Центр обслуговування закладів освіти буде бюджетною, неприбутковою установою, що фінансуватиметься коштом міського бюджету Павлоградської міської ради.

Статутом передбачено, що нова установа забезпечуватиме організацію бухгалтерського обліку та звітності, облік фінансово-господарської діяльності по виконанню кошторису видатків закладів освіти, які утримуються за рахунок міського бюджету на договірних засадах.

Також передбачено, що Центр обслуговування закладів освіти створюватиме належні умов для здійснення ведення бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності закладів освіти на договірних засадах, організація роботи закладів та установ освіти у сфері матеріально-технічного забезпечення.

Розміщуватись нова установа буде за адресою: м. Павлоград, вул. Соборна, буд. 42a.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии