Рятувальники Павлограда зняли кліп на кавер-версію відомої пісні

Рятувальники Павлограда зняли кліп на кавер-версію відомої пісні

Днями в мережі з'явився кліп, який зняли рятувальники Павлограда на кавер-версію відомої пісні Артура Пирожкова «Чіка». Головну роль у ньому виконав інспектор 50 ДПРЧ 6 ДПРЗ Микола Яковлєв. Він же написав текст пісні і придумав сценарій до відео.

«Мені сподобалася ця пісня Артура Пирожкова. Я прослухав її та одразу ж придумав свій текст, десь за півгодини.

Готував її для конкурсу художньої самодіяльності серед рятувальників, який мав відбутися через місяць. Коли зрозумів скільки часу ще попереду, вирішив ще й кліп зняти.

Підійшов до керівника управління й розповів про свою ідею. Він мене повністю підтримав. Після цього ми розпочали роботу над відео», - розповів Микола.

Знімав кліп пожежний-рятувальник 27 ДПРЧ 6 ДПРЗ Михайло Салій. 

Зйомки кліпу проводилися протягом чотирьох днів на трьох локаціях: у центрі Павлограда, на території пожежної частини та за містом на відкритій території.

У центрі сюжету – молодий рятувальник, який ніколи не відпочиває і в будь-яку хвилину готовий прийти на допомогу до громадян, які її потребують.

До речі, це не перша кавер 24-річного Миколи. В минулому році він записав свою версію пісні «На стилі» гурту Время и Стекло, з якою здобув перемогу на всеукраїнському Фестивалі героїко-патріотичної пісні. А напередодні Нового 2019-ого року придумав текст до вітальної пісні від рятувальників всієї області. На неї також зняли кліп.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
10.67 очень хорошо
(3 оценки)
Высокие оценки пользователей за Стиль изложения
1 человек рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии