
18:16, 27 лютого 2019 р.
Тернівчанам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, відшкодовуватимуть вартість проїзду

Відтепер міська влада Тернівки буде відшкодовувати один раз на рік вартість проїзду до будь-якого населеного пункту України та у зворотному тернівчанам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та віднесені до 1 та 2 категорії.
Відшкодовуватимуть вартість автомобільного або залізничного транспорту, доповіла начальник управління соціального захисту населення на засіданні 43 сесії Тернівської міської ради.
Декілька років чорнобильці не отримували таку компенсацію з державного бюджету.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
ТОП новини
Оголошення
12:18, 19 червня
1
12:18, 19 червня
15:06, 22 червня
11
15:06, 22 червня
5