• Главная
  • У Юр’ївському районі з'явиться сучасна амбулаторія
14:44, 1 февраля 2019 г.

У Юр’ївському районі з'явиться сучасна амбулаторія

У Юр’ївському районі з'явиться сучасна амбулаторія

Дніпропетровщина – серед лідерів в Україні з будівництва нових амбулаторій у сільській місцевості. За рахунок державної субвенції зведуть 18 таких медустанов. Ключова ознака закладів – абсолютно нова якість первинної меддопомоги на селі, що дозволить зменшити кількість летальних випадків від найпоширеніших хвороб. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко на прес-конференції «Реформи NON-STOP. Масштаб змін». 

На Дніпропетровщині буде 18 нових амбулаторій, 11 з них – з житлом для лікаря – у Верхньодніпровському, Криничанському, Межівському, Нікопольському, Петропавлівському, Петриківському, Софіївському, Томаківському, Царичанському, Широківському та  Юр’ївському районах. 

За проектом, це одноповерхові будівлі із швидко монтованих конструкцій. 

Зокрема, для оснащення нових амбулаторій уже придбали 29 одиниць необхідного устаткування. У тому числі – для надання медичних послуг із застосуванням телемедицини: оглядова цифрова камера, набір цифрових «скопічних» систем, монітор життєво важливих показників, 12-канальний електрокардіограф.

Крім того, уже придбані автомобілі для 12 амбулаторій. 

На спорудження та оснащення амбулаторій Дніпропетровщини з Держбюджету виділили 202 млн грн. Абсолютно нову якість «первинки» на селі запроваджують Мінрегіон, Міністерство охорони здоров’я України та влада на місцях.

0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...