
15:35, 7 грудня 2018 р.
Павлоградці вшанували пам'ять загиблих на сході солдат

Вчора на Алеї Слави пройшла церемонія покаладання квітів до дошки загиблих на сході країни солдат та до пам’ятного знака визвольної боротьби на Павлоградщині.
Про це повідомляють в міськраді.
Присутні вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців хвилиною мовчання.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
ТОП новини
Оголошення
15:15, 22 червня
16
16:58, 25 червня
143
12:18, 19 червня