
17:33, 23 листопада 2018 р.
Павлоградські рятувальники привезли перемогу з турніру з шахів

У місті Дніпро, в приміщенні дитячо-юнацької спортивної школи №9, відбувся ІІ-й етап змагань з шахів серед команд Дніпровської, Криворізької, Кам’янської, Західно-Донбаської, Нікопольської оперативних зон та апарату Головного управління.
Павлоградські рятувальник здобули перемогу. Перше місце серед жінок зайняла диспетчер, Ганна Кривенко, а серед чоловіків перемогу здобув командир відділення, Артем Найдая, повідомляє радіо "Самара".
В командному заліку перемогла команда павлоградських рятувальників.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
ТОП новини
Оголошення