• Главная
  • На мікрорайоні ім. 18 Вересня закриють рентген-кабінет
14:40, 24 октября 2018 г.

На мікрорайоні ім. 18 Вересня закриють рентген-кабінет

На мікрорайоні ім. 18 Вересня закриють рентген-кабінет

Рентген-кабінет, що працював у будівлі старої лікарні (колишньої МСЧ № 15) на мікрорайоні ім. 18 Вересня, незабаром закриють. Про це на спільному засіданні депутатських комісій заявила заступник міського голови Павлограда Олена Шуліка.

Рентгенологічний кабінет працював на базі амбулаторії останні 2 роки – і після закриття МСЧ. Тепер мешканці мікрорайона обслуговуватимуться у рентгенологічному відділенні на базі Павлоградської міської лікарні № 1.

«Наразі планується його закрити, а лікаря і медпрацівників відділення перевести на аналогічні посади в центрі міста вже з наступного понеділка. Хоча ремонт там і був зроблений, приміщення не опалюється, води теж немає. А в таких умовах надавати медичні послуги якісно не можливо. Так, для мешканців селища це не зручно, але з іншого боку рентген-апарат вже застарілий і себе зжив», - констатує Олена Шуліка.

За її словами, в рентгенологічному відділенні МЛ № 1 по вул. Шевченка вже здійснені ремонтні роботи, тут буде працювати більш якісне та оновлене цифрове обладнання.

Також зам мера додала, що старе приміщення рентген-кабінету на базі амбулаторії № 9 охоронятимуть від розкрадання.

«Ті рентген-апарати, які там були, один 1982 року виготовлення, другий – 1988. Самі розумієте, 30 років пройшло. Опромінювання на них у 10 разів більше, аніж на сучасних цифрових рентген-апаратах. Тож, для населення це буде краще. Два роки ми чекали, доки там зроблять ремонт, але не дочекались. В приміщенні немає ані тепла, ані води. Воду, щоб проявити плівки, носимо із амбулаторії № 9. Обстежувати населення на такому обладнанні – це злочин», – каже головний лікар першої міської лікарні Сергій Олійник.

Що стосується часів прийому, то тепер у зв’язку із збільшенням кількості пацієнтів спеціалісти відділення працюватимуть у дві зміни. А якщо буде потрібно, то робочий час кабінетів подовжать. Тож, до 18-00 рентгенологічне відділення працюватиме у звичайному режимі, а після 18-00 – в режимі ургентної (невідкладної) допомоги.

Кріста Офенбах

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...