
11:24, 15 серпня 2018 р.
Павлоградців запрошують на ярмарку-виставку меду
У неділю, 19 серпня, у Павлограді вчетверте проходитиме ярмарка-виставка „Мед – здоров’я нації”.
Про це повідомив голова Павлоградської райдержадміністрації Святослав Максимчук на своїй сторінці в Фейсбук.
Через реконструкцію провулку Голубицького виставка проходитиме на подвір’ї Спасо-Нерукотворного Образу кафедрального собору. Початок о 7:30.
На ярмарці-виставці продаватимуть екологічно чисті фрукти, мед та медову продукцію кращих бджолярів та садівників Павлоградського району та Павлограда.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
Оголошення
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня