• Главная
  • У Тернівці призерів олімпіад заохочуватимуть грошовою нагородою
11:50, 31 мая 2018 г.

У Тернівці призерів олімпіад заохочуватимуть грошовою нагородою

За 1 місце на Всеукраїнській олімпіаді школярі отримуватимуть винагороду у сумі 6 тисяч гривень. З такою пропозицією виступив начальник відділу освіти на пленарному засіданні Тернівської міської ради, яке відбулось 30 травня.

Відтепер тернівські учні, які стали призерами Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, будуть отримувати грошову винагороду.

За І місце на загальнодержавному рівні школярі отримуватимуть 6 тис. грн, ІІ місце – 5 тис. грн, ІІІ місце – 4 тис. грн.

На обласному рівні за І місце даруватимуть 3 тис. грн, ІІ місце – 2 тис. грн та ІІІ місце – 1 тис. грн.

«Це підтримка дітей міста, насамперед дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, задля забезпечення належних умов для їх виховання та розвитку, і щоб стимулювати творче самовдосконалення учнівської молоді, наполегливість у навчанні, підвищення рівня успішності, інтересу до поглибленого вивчення навчальних, спеціальних та фахових дисциплін», - зазначив Володимир Ільчишин.

Депутати Тернівської міської ради підтримали цю пропозицію і проголосували за доповнення до міської Програми захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання у місті Тернівка на 2016-2020 роки.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

live comments feed...