• Главная
  • У Павлограді 37% дорослих страждають на гіпертонію
11:00, 3 мая 2018 г.

У Павлограді 37% дорослих страждають на гіпертонію

У Павлограді 37% дорослих страждають на гіпертонію

Лише за три місяці поточного року лікарі вже виявили 203 хворих на гіпертонію. Про це під час прес-конференції повідомив сімейний лікар амбулаторії ЗПСМ №3 КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда» Віктор Матвєєв.

Артеріальна гіпертонія є одним із найпоширеніших захворювань серцево-судинної системи. Вона належить до захворювань, які скорочують тривалість життя, включаючи ішемічну хворобу серця, мозкові інсульти та інфаркти.

Віктор Матвєєв повідомив, що у 2017 році із захворюванням на гіпертонічну хворобу на диспансерному обліку міста знаходились 32 663 пацієнта, тобто 37% дорослого населення. Також вперше виявили 1 322 нових випадків захворювання.

Фахівець проінформував присутніх, що у поточному році гіпертонію вже виявили у 203 хворих, а ще 41 випадок інфаркту міокарда та 94 випадки інсультів.

Серед засобів профілактики хвороби лікар назвав ведення здорового способу життя, раціональне харчування, регулярну рухову активність, нормалізацію маси тіла, а також відмову від паління та алкоголю.

Нагадаємо, що в Павлограді діє соціальна програма «Доступні ліки». Вона полягає у відшкодуванні вартості лікарських засобів особам, які перебувають на амбулаторному лікуванні із захворюваннями серцево-судинної системи, бронхіальною астмою та цукровим діабетом ІІ типу.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#медики #гипертония
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

live comments feed...