Чи подорожчає проїзд у маршрутках Павлограда

Сьогодні члени Павлоградського виконкому розглядали питання про підвищення тарифів на проїзд у маршрутках. Однак рішення так і не прийняли. Про це кореспондентам сайту стало відомо з місця події.

У зв’язку із підвищенням мінімальної заробітної плати та істотним подорожчанням палива павлоградські перевізники вимагають підняти тарифи на проїзд у міському транспорті на 2 грн (на коротких маршрутах до 7 гривень, а на довгих – до 8).

Громадськість міста виступила проти такого підвищення, вважаючи, що ціна 7 грн за проїзд для Павлограда це занадто дорого. Також вони посилались на погану якість послуг перевезення. Зокрема, городян не влаштовують квитки старого зразка, старі та некомфортні автобуси.

«Спочатку зробіть нормальну техніку, щоб перевозити на ній людей, а потім вимагайте збільшення тарифів», - зазначив один із активістів міста.

В свою чергу, перевізники скаржились на малу кількість водіїв та на значне подорожчання пального.

У зв’язку із тим, що під час обговорення даного питання виникли деякі непорозуміння, його розгляд перенесли на наступне засідання виконкому, яке відбудеться 14 березня.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов