Чи відповідає санітарним нормам питна вода в Павлограді

Комунальне підприємство «Павлоградводоканал» оприлюднило інформацію для городян стосовно якості питної води у місті.

Про це повідомляє прес-служба КП «Павлорадводоканал».

В період з 17 по 19 жовтня, згідно з вимогами нормативних документів України, у місті було проведено чергову промивку та дезінфекцію 248 кілометрів водоводів і розподільчих водопровідних мереж міста Павлоград.

Крім того, працівники комунального підприємства провели очищення, промивку та дезінфекцію резервуарів чистої води на ВНС 2-го підйому майданчика № 4 і ВНС «Північна» загальним об'ємом близько 23 тисяч квадратних метрів на добу.

«Результати проведених фізико-хімічного та бактеріологічного аналізів води, а також санітарно-мікробіологічного дослідження проб питної води після промивки та дезінфекції показали, що питна вода у місті відповідає санітарним вимогам по якості, а водопровідні мережі міста та РЧВ придатні до подальшої експлуатації», - підтверджують представники КП «Павлоградводоканал» та Павлоградського міськрайонного Управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області у підписаних актах.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов