Кого призначили головним лікарем міськлікарні №1

Вчора у Дніпропетровскій облраді відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів системи охорони здоров’я, Під час неї вирішили залишити Сергія Олійника головним лікарем міськлікарні №1.

Окрім С. Олійника на цю посаду претендували головний лікар стоматполіклініки Микола Старишко та заступник головного лікаря міськлікарні №4 Ірина Жицька.

Члени комісії майже одноголосно підтримали кандидатуру діючого головного лікаря. Лише одна з них проголосувала за Миколу Старишко.

«Сергій Олійник працює головним лікарем дуже давно. На сьогоднішній день на нього не було жодних нарікань. А міська влада його дуже підтримує. Навіть виступала на комісії.

Миколу Старишко я теж дуже поважає. Він чудово виконує свої обов’язки головного лікаря стоматполіклініки, багато для неї зробив. Але не відомо, чи вийде в нього керувати міськлікарнею. На мою думку, Сергій Олійник впорається краще», - поділився один з членів конкурсної комісії.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов