• Главная
  • У Павлограді під опікою перебуває 230 дітей
09:11, 26 сентября 2017 г.

У Павлограді під опікою перебуває 230 дітей

Щороку в місті всиновлюють близько 15 дітей дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На сьогодні у Павлограді їх 230 дітей.

Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому.

У Павлограді проживає більше двадцяти тисячн еповнолітніх дітей. Не всі вони мають сім’ю, деякі з них позбавлені батьківского піклування.

Кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, поступово зменшується. А кількість дітей , влаштованихна виховання в сім’ї , постійно зростає.

Щороку в місті усиновлюється близько 15 дітей дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Під опікою, піклуванням перебуває 230 дітей.

Крім того, у Павлограді діють 3 дитячі будники сімейного типу, де виховується 18 дітей та 11 прийомних сімей, у яких виховуються 20 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Громадяни, які бажають усиновити дитину можуть звернутися до центру надання адміністративних послуг надати наступні документи: паспорт, довідку з місця роботи про займану посаду та заробітну плату (або копію), декларації про доходи, копію свідоцтва про шлюб, ме­дичний висновок про стан здоров’я, довідку про відсутність судимостей, документи на житло

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#сироты #статистика
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

live comments feed...