• Главная
  • Мешканців Тернівки, які не рвуть бур’яни, штрафуватимуть
16:33, 18 августа 2017 г.

Мешканців Тернівки, які не рвуть бур’яни, штрафуватимуть

Мешканців Тернівки, які не рвуть бур’яни, штрафуватимуть

У Тернівці юридичні та фізичні особи зобов’язані утримувати території міста у чистоті й належному стані. За порушення правил благоустрою на жителів міста накладатимуть штраф. Ці обов’язки виходять Правил благоустрою у місті Тернівка, затверджених рішенням міської ради від 30 березня 2016 року.

Про це повідомляє прес-служба Тернівського міськвиконкому.

Цим рішенням визначено обов’язки підприємств, установ, організацій, фізичних осіб та громадян у сфері благоустрою, з метою забезпечення утримання території міста у чистоті й належному стані.

Крім того, статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передбачена адміністративна відповідальність. Вона тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340,00 до 1360,00 грн.) і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( від 850,00 до 1700,00грн.).

До порушень правил благоустрою відносяться:

- неналежний санітарний стан територій;

- влаштування звалищ побутового та будівельного сміття на міській, прилеглій та дворовій території;

- самовільне розміщення на спорудах, стовпах, опорах та інших не відведених для цього місцях оголошень, плакатів, об’яв, відсутність відповідного дозволу на розміщення реклами;

- несвоєчасне косіння об`єктів рослинного карантину, забур’яненість та інше.

Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Тернівської міської ради звертається до громадян керівників підприємств, установ та організацій міста з проханням приділити увагу питанню благоустрою тих територій, за які Вони несуть відповідальність, та дотримуватись Правил благоустрою в місті Тернівка.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Терновка #коммунальщики #штрафы
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...