• Главная
  • Витрати на поховання учасників бойових дій та інвалідів війни відшкодовуватимуть з обласного бюджету
09:56, 17 августа 2017 г.

Витрати на поховання учасників бойових дій та інвалідів війни відшкодовуватимуть з обласного бюджету

Поховання померлих учасників бойових дій та інвалідів війни проводиться безоплатно з урахуванням необхідного мінімального переліку вимог щодо порядку організації поховання та ритуального обслуговування населення. А особам, які поховали вищезазначених осіб, відшкодовуватимуть ці витрати.

Про це повідомляє управління соціального захисту населення Павлоградської міської ради.

Відповідно до п.6 «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання соціальної допомоги особам, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною», поховання померлих учасників бойових дій та інвалідів війни проводиться безоплатно для виконавця волевиявлення померлого або особи, яка зобов’язалась поховати померлого, з урахуванням необхідного мінімального переліку вимог щодо порядку організації поховання та ритуального обслуговування населення.

Видатки на поховання виділяються з обласного бюджету. В ідшкодування витрачених коштів здійснює управління соціального захисту населення .

Для відшкодування витрат на поховання померлого до управління соціального захисту населення необхідно надати наступні документи: заяву про відшкодування витрат на поховання померлого; договір-замовлення про організацію та проведення поховання; копію свідоцтва про смерть; копію пільгового документа померлого; розрахунок витрат на безоплатне поховання; копію документа, що посвідчує особу замовника.

Для отримання допомоги на поховання особам, що поховали учасників бойових дій або інвалідів війни необхідно надати вищезазначені документи за адресою: вул. Центральна, 47, каб. 20.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#похороны #деньги #власть
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...