• Главная
  • У Павлограді з'явились лікарняні бланки
11:53, 16 августа 2017 г.

У Павлограді з'явились лікарняні бланки

У Павлограді з'явились лікарняні бланки

35 тис. листів вже надійшли у Фонд соціального страхування України у Дніпропетровській області, з понеділка вони були розподілені Департаментом охорони здоров’я між усіма лікарнями області. В лікарнях Павлограда бланки з’явилися сьогодні. Але отриманої кількості недостатньо.

Ця кількість бланків дозволить зняти напругу серед хворих в області, яким до цього видавали довідки, які, у свою чергу, необхідно обмінювати на лікарняні. На даний момент в області склався дефіцит - понад 100 000 лікарняних бланків. Загальна потреба усіх лікарень області до кінця року складає – 700 000 бланків, які область отримає до кінця місяця.

Читайте також:Павлоградську прокуратуру звинуватили у бездіяльності

«35 тис. листів нам «у борг» надали Вінницька та Волинська області. На місяць їх вистачить. Тиждень тому МОЗ вже провело тендер на друк нових лікарняних, тож, враховуючи термін всіх тендерних процедур, ми очікуємо, що протягом місяця ми отримаємо всю необхідну кількість бланків на рік», - пояснив перший заступник Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області Борис Мазур.

Наразі в лікарнях Павлограда лікарняні листи з’явилися вже сьогодні.

«Ми отримали 710 бланків лікарняних. Щоб закрити всі потреби, необхідно ще 2000 бланків», - повідомила головний лікар міської лікарні № 4 Марина Костюкова.

«Поки що ми отримали 70 штук лікарняних бланків (листків непрацездатності). Отримали їх буквально сьогодні. Тож оформлювати їх мешканцям Павлоградського району можна вже із завтрашнього дня», - кажуть працівники бухгалтерії Павлоградської районної лікарні.

Листки непрацездатності отримали і міські лікарні. Так, Павлоградський Центр первинної медико-санітарної допомоги отримав 360 бланків. «Це тільки 30 % від нагальної потреби (1360 шт.). Залишковий дефіцит бланків обіцяють компенсувати до кінця місяця. Начебто тендер на закупівлю бланків вже проведений», - пояснює начальник ЦПМСД Олена Дуднікова.

За словами начальника Павлоградського міського відділу охорони здоров’я Олени Герасименко, Павлоград сьогодні на всі міські лікувальні заклади отримав лише 1340 бланків. І це при тому, що для обміну всіх бланків хворих з квітня поточного року окрім отриманих листків непрацездатності необхідно ще 3173 штуки, не враховуючи людей, які хворіють зараз і повинні отримувати лікарняні листки з цього понеділка. Середня потреба лікувальних закладів міста в цих бланках складає 2000 штук на місяць.

Кріста Офенбах

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#больничныелисты #медики
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...